czwartek, 28 stycznia 2016

Wygładzenie i rozświetlenie? Takie rzeczy tylko z Yves Rocher

Cześć!

Korektor pod oczy w ostatnim czasie stał się moim ogromnym sprzymierzeńcem. Projektowanie po nocach nie sprzyja efektowi wypoczętej cery czy braku sińców pod oczami. Te miałam od zawsze- i szczerze mówiąc mało mi przeszkadzały. Ale teraz- przesadziły. Dlatego też przez moje ręce przewinęło się kilka produktów, po które sięgałam w zależności od stopnia wyspania.

 Yves Rocher korektor wygładzająco-rozświetlający.

wtorek, 26 stycznia 2016

My perfect VISION of a LIPSTICK

Hej!

Jak u Was z pomadkami? Ja kiedyś  nie potrafiłam się do nich przekonać, wydawało mi się że nie umiem ich nosić. Okazało się jednak, że po prostu sięgałam po słabej jakości mazidła do ust. Już od kilku lat czuję się przekonana do zdecydowanie intensywnych i raczej ciemniejszych kolorów i z miłą chęcią po takie sięgam, jeśli tylko sytuacja na to pozwala. Dzisiaj przedstawię Wam najlepszą serię pomadek, jaką posiadam w swoim skromnym zbiorze.


Golden Rose Vision Lipstick 

sobota, 23 stycznia 2016

Trafiony zatopiony, czyli projekt denko...

Witajcie Kochani,


Mój koszyczek denkowy nie pomieści już nic więcej, a to znak, że czas na projekt denko. Kosmetyki zebrane z ostatnich 2 miesięcy. Nie jakoś spektakularnie dużo, ale zawsze coś. Głównie pielęgnacja, ale nie tylko. Zobaczcie same, a ja wciąż czekam z niecierpliwością na denko, kiedy to trochę kolorówki się w nim znajdzie (niedoczekanie!).  Zapraszam więc na denko dzisiejsze!


czwartek, 21 stycznia 2016

The ONE and only? The Olny 1 od Rimmela

Hej!

Całkiem niedawno Rimmel wypuścił na nasz rynek nową serię pomadek. Obchodziłam je szerokim łukiem- bo przecież żadnej nie potrzebuję- ale zostałam przy okazji świąt jedną z nich obdarowana, za co bardzo dziękuję. ;) Dzisiaj pokażę Wam co dostajemy w takim oto stylowym opakowaniu.


poniedziałek, 18 stycznia 2016

Kolagenowa pielęgnacja ust

Witajcie Kochani,

Chociaż zima zimy nie przypomina, ostatnio centymetr śniegu koło mojego domu zawitał. A do tego jeszcze te kilkudniowe mrozy... Niby nic takiego, a jednak delikatna skóra ust może to mocno odczuć. Mrozy, zmiany temperatury, często suche powietrze powstałe w czasie ogrzewania - bardzo wysuszają tę cienką, mocno ukrwioną skórkę. Jak temu zaradzić? Oczywiście dobrą pomadką! A co powiecie na serum w postaci pomadki, które jednocześnie pielęgnuje i dba o elastyczność i młodość ust?wtorek, 12 stycznia 2016

12/2015

Hej!

Dzisiaj powrócimy jeszcze pamięcią do zeszłego roku i zajrzymy do śmieci- zapraszam na ostatnie denko 2015 roku!Yves Rocher oliwka pod prysznic z olejkiem arganowym


Cudowny produkt do mycia ciała. Hipernawilżający, przyjemnie pachnący, wydajny. Jego użycie każdego wieczora czy ranka sprawiało mi ogromną przyjemność, a otulający zapach pozostawał na skórze przez dłuższy czas. Olejek ma ciekawą lepką formułę- która przy kontakcie z wodą się pieni. Z chęcią sięgnę teraz po inny wariant kosmetyku o takich właściwościach. Więcej przeczytacie TUTAJ.