czwartek, 5 czerwca 2014

Rozdania, rozdania

Cześć!

Dzisiaj przychodzimy pochwalić się troszkę. W ostatnim czasie udało nam się wygrać 3 rozdania. Kilka dni temu doszła ostatnia paczka, więc najwyższy czas pokazać Wam co znalazłyśmy w paczuszkach!

Pierwszą- a zarazem ostatnią jeśli chodzi o dostarczenie paczki- rzeczą jest zestaw pędzli od Rosewholesale. Rozdanie było organizowane na blogu szalonadarmowka.blogspot.com. Później kontaktowałyśmy się bezpośrednio ze sklepem i wszystko przebiegło pomyślnie, chociaż paczka szła bardzo długo- bo ponad miesiąc. Zestaw jest całkiem pokaźny i możecie się spodziewać jakiejś większej recenzji. Więcej o nim TUTAJ.
Justyna z jusstintime.blogspot.com wylosowała nas w rozdaniu i dzięki temu trafił do nas taki oto piękny zestaw kolorówki.Kolejną rzeczą, jaka wpadła w nasze ręce jest zestaw z formy Farmona. Z pewnością będzie się tych produktów smakowicie używać! Tym razem obdarowała nas zafrikooo.blogspot.com


Dziewczyny! Wielkie dzięki za organizację rozdań! Jest nam niesamowicie miło, że właśnie do nas trafiły te nagrody. Na pewno się u nas nie zmarnują! DZIĘKUJEMY!


Na koniec przypominamy o naszym trwającym rozdaniu, gdzie możecie wygrać ten oto świetny róż i pędzel do niego. Zapraszamy do udziału w zabawie!K. & Kasieńka

15 komentarzy:

 1. ale macie szczęście:) zazdroszczę :) i gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! ;) Udało nam się, to prawda. ;)

   Usuń
 2. Wow dobra passa Wam sprzyja, gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No no, gratuluję ;) I czekamy na recenzje oczywiście ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje szczęściary! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! ;) Teraz musimy się tym jakoś sprawiedliwie podzielić! ;P

   Usuń
 5. Gratulacje ;) tylko teraz bez bójek która co bierze :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! ;) Jakoś się musimy dogadać przecież:P

   Usuń
 6. Gratuluję . :)

  OdpowiedzUsuń