piątek, 13 grudnia 2013

Projekt : W pogoni za pudrem - transparentnym pudrem!

Witajcie Kochani!

Na początek trochę wstępu historycznego. Nie, spokojnie, nie będę przynudzać, ani pytać o datę Chrztu Polski czy jakieś bitwy mniej lub bardziej znanej. Chcę tylko wyjaśnić skąd u mnie pomysł na projekt, o którym zaraz trochę  opowiem.

Od kiedy zaczęłam się malować, a raczej były to nieudane próby wejścia w ten zakręcony, artystyczny wielki świat ( z dzisiejszego punktu widzenia tak to widzę), moim problem było dobranie odpowiedniego pudru. Zawsze coś było nie tak. Czasem kolor, kiedy indziej konsystencja, zapach lub jeszcze coś innego. Żadnego pudru nie kupiłam dwa razy! Poważnie. Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło. Co prawda, nie tylko moim nie zadowoleniem to było spowodowane, lecz również faktem, że lubię sprawdzać produkty, których nie znam.

No i po tych moim większych czy mniejszych wpadkach, natknęłam się na puder transparenty biały. Jest to miłość od pierwszego użycia! Ale mimo to, wiem jak i każda z was, że obecnie na rynku pudrów tych jest jak mrówek. I który jest najlepszy? Nie wiem, ale chce się tego dowiedzieć!

I oto właśnie mój projekt. Chcę przetestować największą możliwą osiągalną dla mnie ilość pudrów transparentnych i zestawić je ze sobą i wybrać ten jedyny <3 być może na zawsze :)

Jeden mi się powoli kończy - konkretnie sypki z Inglota. Także już za kilka dni pierwsza recenzja i moje wrażenia!

A czy Wy macie już swój jeden, jedyny ukochany? A może wciąż poszukujecie? Jeśli tak, wierzę, że znajdziecie!

I może polecicie, które powinnam kupić i przetestować?

Dobranoc,

Kasieńka :-*

4 komentarze:

 1. Mam już swój puder transparenty, który spisuje się świetnie, ale niestety jest w kiepskim opakowaniu ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo a co to za puder :)? Na pewno chętnie wypróbuje!
   Opakowanie niby ważna rzecz, ale jak sam kosmetyk się sprawdza to taką wadę da się wybaczyć :)

   Usuń
  2. Jest to puder firmy FM Group, szczegóły tutaj: http://makeup.perfumy.fm/index.php/strona/product/75 :)

   Usuń
  3. To na pewno kupię! Mam go nawet na mojej liście pudrów do koniecznego spróbowania. A jak jeszcze Ty mówisz, że jest super to chcę go mieć i to jak najszybciej :)

   Usuń