piątek, 28 marca 2014

Tym razem - 40%

Cześć!

Dzisiaj chciałabym Wam na szybko powiedzieć kilka słów na temat promocji, z której dzisiaj skorzystałam, trwa ona do końca marca, więc jeśli będziecie zainteresowane to jeszcze spokojnie zdążycie.


Do 31 marca, Sephora daje nam możliwość skorzystania z 40%-owej zniżki na ich kosmetyki do makijażu plus pędzelki, gąbeczki itp. Warunkiem uzyskania tej zniżki jest przyniesienie jakiegoś zużytego lub po prostu starego kosmetyku. Za jedno zużyte opakowanie możecie wziąć 5 produktów.

Otworzyłam szafkę i pierwsze co mi się rzuciło w oczy:


Bubel nad bublami. Trzymałam go żeby kiedyś Was przed nim przestrzec. Najgorszy tusz jaki używałam w życiu. Nie robił nic innego niż sklejał rzęsy, rozmazując się przy tym wszędzie, dosłownie.

Pomyślałam, że będę miała z niego chociaż taki użytek jak zniżka na inne kosmetyki, więc oddałam go. Wybrałam dla siebie:Mineralny podkład w kompakcie w odcieniu 30- chciałam jakiś o lepszym kryciu, bo mój akurat dobił dna o czym dowiecie się w denku oraz gąbeczkę do nakładania podkładu, którą zachwalała mi Kasieńka.

Regularne ceny tych produktów to odpowiednio 59 i 45 zł. 

Z próbek dostałam:


Rozświetlający podkład Sephora- w 2 odcieniach oraz szampon i odżywkę z masłem Shea. Bardzo jestem ciekawa wszystkich produktów.


Skorzystałyście z oferty? Myślę, że jest to najlepszy moment jeśli myślicie o kupnie czegoś tej marki, bo jednak lepiej jest wydać mniej jeśli i tak planujecie zakupy.

Lubicie posty informujące o różnego rodzaju przecenach, ofertach?

A może polecicie mi jakiś najlepszy Waszym zdaniem kosmetyk tej firmy?


Dzięki temu mam wrażenie, że pieniądze wydane na ten okropny tusz chociaż w pewnym stopniu mi się zwróciły i myślę, że jest to świetna okazja na pozbycie się niesmaku po różnego rodzaju bublach, które niestety czasami trafiają się w naszych kosmetyczkach.

Do zobaczenia następnym razem, całusy!

K. ;*

2 komentarze:

  1. Czekam na recenzję Sephora mineral :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z pewnością się pojawi, gdy przetestuję go w różnych warunkach! ;)

      Usuń